COMERPOL

 

 

+48 579 056 083

biuro@comerpol.pl

16 kwietnia Clementino Bofignolii założył firmę Bonfignoli Riduttori wdrażając  swoje pomysły w praktykę i zaczął produkcję przekładni do rolnictwa oraz dla motocykli (Ducati, Gilera, Moto Morini). Lata 60-te to szybkie opanowanie Bolonii i okolic oraz transformację w produkcje urządzeń do systemów pakowania. W 1975 nastąpiło nabycie firmy Transmittal, która zajmowała się produkcją przekładni planetarnych. Ten ruch oraz zaprojektowanie oraz opatentowanie przekładni 2 stopniowych zaowocowało w olbrzymim rozwojem firmy.
Bonfiglioli Transmittal od ponad 50 lat projektuje oraz wytwarza kompletną gamę przekładni, silników, inwerterów oraz wszelkich komponentów służących do przeniesienie mocy jak i momentu obrotowego. Bonfiglioli działa głównie w 4 rejonach; przemysłowym (wliczając mechanikę jak i mechatronikę), fotowoltaicznym,  energii odnawialnej (lider w dostarczaniu rozwiązań do elektrowni wiatrowych) jak i mobilnym. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, spowodowanym ciągłymi zmianami na tych sektorach,  Bonfiglioli jest w stanie spełnić wysokie wymaganie jakościowe oraz adaptować się do istniejących okoliczności,
W Bonfipol tworzymy grupę specjalistów z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie napędów. Nie ma dla nas projektów niemożliwych czy trudnych.
W związku z dużym stockiem jesteśmy w stanie dostarczyć przekładnie w kilka dni roboczych.